Türkiye'de 20 yılı aşkın süredir üniforma alanında hizmet vermekte olan bir tekstil şirketiyiz. Bengiz Uniforms markası ile üniforma sektöründe 5 yıldızlı hotel, restaurant ve şirketlere üniforma tasarım ve üretimi yapmaktayız. Ankara merkezli olup Londra'da da Bengiz London ismi ile hizmet vermekteyiz. Bengiz Uniforms olarak şirketlerin ve organizasyonların personel dış giyimine bakış açısını değiştirmeye çalışıyoruz.

Görevimiz, amacı müşterilerine yüksek kalitede misafirperverlik ve hizmet vermek isteyen tum müşterilerimize şık, dayanıklı, profesyonel ve özellikli üniformalar sağlamaktır. 

Bengiz Uniforms, kişiye özel dikimi, kaliteli işçiliği, hafiflik hissi veren ince dokulu kumaşları, üniformalara prestij ve farklılık katan nakış ve baskıları ile üniforma sektörüne yıllardır gurur ve başarıyla hizmet vermektedir. Kaliteyi, rahatlığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bengiz Uniforms detaya verdiği önemle üniforma sektöründe farklılığını gostermektedir.

Referanslarımız arasında Türkiye'den Kıbrıs'a Londra'dan Katar'a ve Maldivler'e kadar birçok 5 yıldız hotel ve restaurant bulunmaktadır.

Bengiz Uniforms London‘ın açılışıyla, uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ile ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlerimizi Ingilterede'ki değerli tarz sahibi müşterilerimizle paylaşmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Personelimiz ihtiyacınız olan her an yardıma hazırdır.

© 2021 Bengiz